Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čí "právní" názor respektovat ,postupovat podle něj?

10.10. jsem podal výpověď, dle paragrafu 50 podle vzoru z internetu. Lhůta mi začala běžet 1.11.18, následně potom jsem šel na neschopenku. Několikrát jsem je žádal o to že neschopenku ukončím dřív a odejdu klidně dohodou. Zaměstnavatel na dohodu nechtěl přistoupit a několikrát mi sám navrhnul ať "jsem na neschopence" dokud to jde. poslechl jsem ho. Jiné vyjádření z jeho strany ohledně mé podané výpovědi jsem nedostal po celou dobu výpovědní lhůty a když jsem ukončil pracovní neschopnost až k 2.1.19, tudíž o nějaké 2 dny déle po skončení výpovědní lhůty. 2.1.19. jsem tedy donesl ukončenou pracovní neschopnost a žádal vydání zápočtového listu, mezi tím jsem si šel vrátit monterky a nářádí a oběhat další vnitropodnikové záležitosti.

Z důvodu neodevzdaného kompletního nářadí mi vedoucí výdejny odmítnul podepsat výstupní arch, bez toho podpisu jsem si šel pro ten zápočťák, jelikož tam chyběl ten jeden podpis generální ředitel nedovolil pracovníkům na personálním oddělení vydat mi ten zápočťák a odkázal mě zpět k dořešení k vedoucímu výdejny. Tam mi vten vedoucí řekl že mám přemýšlet a hlavně najít chybějící nářadí jinak že mi podpis nedá. Na dotaz co to je za nářadí mi bylo sděleleno že to mám vědět já a mám přemýšlet kde je. Celý den až do 14.00 jsem lítal po fabrice a stejně se to nedohledalo, den byl zabitý protože i kdybych to dohledal už zase nikdo nebyl na personálním.

Vrátil jsem se tam pro žádat o zápočťák 7.1. a situace se opakovala, stejně tak i 8.1.

9.1 už mě to nejen že přestalo bavit ale nastupoval jsem jinde na školení pro nového zaměstnavatele...a tady už se začala odvíjet ta situace s pracákem a inspektorátem o které jsem psal dříve.

Spíš Vám tu děkují že se většina vyjádřila ve smyslu že tu výpověď jsem podal dobře a potvrdila mi názor inspektorátu. Druhá stránka věci teď bude dořešit ten zápočťák a chybějící nehrazené povinné pojištění za období od 2.1. do dneška

P.s. že mi zaměstnavatel připravil výpověď a mám ji tam k vyzvednutí bych už neřešil, viz. jak jsem psal někde výše. Nemůžou mě vyhodit když už u nich nedělám. Tohle harakiri snad vyřeším zítra osobním dotazem až se od něj pokusim znovu získat zápočťák.

A ještě jeno P.s. Tem mobil, to nahrání rozhovoru, není špatný nápad, díky za tip.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny