Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorská práva

Chtel sem dělat obchod s hrami (prodej klíčů)jenže nevím jestli je možné do obchodu nahrát obrázek hry a neplatí na to autorské právo (také videa atp) zajímá mě jestli jsou obrázky her volně užitelne díky

Na tohle pozor. obrázek nebo video hry nahrát můžeš, poplatek nebo nějakou formu spolupráce(reklamu apod.) budeš radší muset uzavřít. Ja to stejné jako např. Instagram (nebo OSA) na diskotékách....hrajou hlavně na duševní vlastnictví. A je to dobře, by pak všíchni "umělci" vymřeli hlady

Když řešíš takovou podružnost jako obrázky, předpokládám, že legálnost prodeje s/n už máš vyřešenou.

Osobně by mě zajímalo, kdo bude mít nutkání klíče u tebe nakupovat, to budeš mít tak dobré ceny? Díval ses třeba na obchody z isthereanydeal.com? Aby ses nesnažil zbytečně…