Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stratené údaje

Dobrý deň, včera som stratil USB na ktorom som mal životopis, nie je tam rodné číslo ani číslo občianskeho len meno, adresa a dátum narodenia. Trochu sa obávam, že ak to nájde niekto šikovný môže zneužiť moje údaje ale nie som si istý na čo všetko sa dajú tieto tri údaje zneužiť. Prípadne či je naozaj dôvod na paniku alebo to jednoducho neriešiť.

Nejmsme v číně nebo v rusku. a i kdyby, jen si pro ně kapka v moři. miliardy nemáš maximalně ti někdo vybere pár stovek z účtu nebo si koupí nějakej karton cigaret na tebe v Penáči..Dnes už stejně bez občanky nebo pasu houby si pučíš i u lichváře.

Plácáš furt nesmysly.To heslo posílá přepravní společnost,která zásilku na uložence přivezla,je generované u nich a určitě si nejde navolit svoje.
A i kdyby šlo,jak se to dá zneužít?Dejme tomu,že si někdo objedná na cizí jméno zboží,zvolí si heslo jaké chce,tj.nepotřebuje žádné datum a pak si to jde vyzvednout.Kdo to za něho ale zaplatí?A dobrovolně zadávat osobní údaje navíc,třeba jako heslo,je dost primitivní.To si třeba ten známý dal i jako heslo k mailu nebo IB,je třeba to zkusit.:-)