Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DPP

Dobrý den.
Mám tři dotazy týkající se Dohody o provedení práce. Zaprvé bych se chtěl zeptat, zda se mnou, jako brigádníkem, může uzavřít DPP i fyzická osoba, která není OSVČ.
Za druhé bych rád věděl, zda je nějaká možnost podepsání DPP na dálku. Například kdybych chtěl dělat webové stránky pro někoho na druhé straně ČR, nebylo by ideální za ním jezdit kvůli podpisu smlouvy.
Toho se také týká třetí dotaz. Pokud bych pro někoho na druhé straně světa přes stránky typu Fiverr dělal např. grafiku, je lze nějaká možnost uzavírat mezinárodně DPP, nebo se dělá vše "na černo"?
Děkuji.

může uzavřít DPP i fyzická osoba, která není OSVČ

Může, pokud zaměstná osobu pro uspokojování svých osobních potřeb.

je nějaká možnost podepsání DPP na dálku

Existuje pošta.

je lze nějaká možnost uzavírat mezinárodně DPP

Ne. Ale je možné to provádět jako podnikatelskou činnost.