Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výška trestu za sumu 1000 Eur.

Dobrý den, úrad práce sa mi vyhráža pokutou 1000 Eur za to že som nenastúpil na ich projekt (ktorý je úplne smiešny ale nejdem to tu rozoberať) a chce ho odomňa vymáhať súdnou cestou. Chcem sa spýtať že či mi hrozí za nezaplatenie väzenie? A ak áno tak aký dlhý trest mi môžu dať za 1000 Eur. Ďakujem

Podstatne je co si podpisal, nie co ti povedala pani na urade. Snad mas jeden exemplar tak si to pozri, citat s pochopenim snad vies.
Ak by bola sankcia naozaj vymahatelne a platna na basu to samozrejme nie je, ale urad to moze odpredat vymahacskym firmam a tam mas kludne po roku z 1000 eur zrazu 2000. Nastupis do prace a drb...exekucia.
Samozrejme da sa branit, mozes sa odvolat a ist s tym na sud, ale osobne by som zacal s tym, ze si pozriem co som podpisal UP.