Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyrovnání

Mám sestru,která žije s rodiči.Rodiče napsali dům na moji sestru s manželem,ale mě nic nedali.
Jsme stále v kontaktu pravidelně je navštěvuji.Mám nárok na něco?Děkuji za radu

Pokud máte v rodině normální vztahy, připadá mi zajímavé, že ti o tom rodiče nic neřekli. Nepíšeš nic konkrétního, třeba dům je v dezolátním stavu a sestra s manželem do něj chtějí vrážet nějaké prachy, domluvila se s rodiči, pokud jsou už postarší, že se o ně bude starat nebo tak něco.

Pro informaci, jestli o tom nevíš: Když si otevřeš Mapy na Seznamu, klikneš na tu nemovitost pravým myšítkem, pak na "Co je zde", dalším klikáním se dostaneš do katastru nemovitostí a kdo je majitel. Třeba si rodiče ještě kus baráku nechali.

[85007-cojezde-jpg]