Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna se o místo vyhrazene k parkovani nebo chodnik?

Dobry den, neustale se resi otazka, cervene oznacene pole v obytne zone je misto k parkovani, nebo vyznacene pole je chodnik? Mam za to, ze cervene se oznacuji mista k parkovani?Proc by to byl chodnik, ktery splnuje sirku vozu vice jak 2m siroky, nehlede na to, ze v obytne zone se muze komunikace vyuzovat v cele sve delce pro chodce, tak proc by to byl chodnik?Dekujiza odpovedi

NEJedna se o místo vyhrazene k parkovani nebo chodnik?
Nic na tom nemění ani názor přiložený dole z nějakého úřadu, který si v tom článku odporuje.
Parkování vozidel se označuje svislou dopravní značkou. Páč změna barev dlažby to není!!!
Jednoduché vysvětlení, když zachumelí 1cm sněhu, tak se bude měnit povolení na parkování. Dále se domnívám, že po zaparkování některých vozidel tam nebude 3 metry.

Můžete dát přesnou gps místa, nebo odkaz na mapě?

Tak jsem si prošel na mapě celou ulici a s určitostí sdělím, nesmí se tam parkovat. To že to sdělí odbor dopravy, není nad zákon, který sami citují dobře, ale závěr je špatně.