Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvody na internetu

Stále na internetu se mi objevují reklamy na "zázračné výdělky" je to velká část placené reklamy nejen na pornowebech, a moje otázka je to vážně na to někdo naletí aby se jim to vyplatilo když proklik stojí přinejmenším 3 Kč tak i kdyby na to naletěl každý 1000. Tak se nemůže vyplatit někoho okrast o dva tisíce, jak to funguje je to legální že je povolené to dávat na normlani weby?

loading...

Tak to asi nesurfuješ s ochranou. Já žádné reklamy nemám, ani na agresivních webech typu idnes,seznamzpravy, zive,digiarena, express, denik, mobilmania lidovky, kde to fakt snaží tlačit opravdu silou, ale pomáhá vypnout cookies (a samozřejmě blokovat reklamy dál jako každý web ). Je pravda, že ale vycvičit to není jednoduché, je třeba tomu rozumět na více úrovních a některé agresivní stránky si vzít pod hledáček - odebrat jim tolik prostoru (standartně rámce, blacklistované domény, blacklistované výrazy, cookies, scripty), až reklama zmizí postupně.

Takže neřeším reklamy, neboť žádné nevidím.

Legální to je, ale mají křivou páteř.