Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyučtování daní

Dobrý den,
Může mi zaměstnavatel při vyučtování daní vyplatit nejprve půlku penež?a v další výplatě zbytek?

Jedna se o 20tis a paní učetní mi sdělila že mě pošle tak 12 tis a zbytek v další vyplatě.podle mě by to měla poslat vše najednou do výplaty.prý neví zda se vejde do firemního limitu..

Díky

Mě už to taky jednou udělali,poslali mi jeden měsíc 3500,- a nevim přesně proč, ale všechny peníze mi doplatili až v březnový pásce(do 6500). Důvod už nevim, je to dávno, ale asi to možný je. Jestli kvůli vysokému základu, mohl si mít třeba nějaké vysoké prémie, tak ti to účtárna udělala aby ti nebrala s řádnýho platu nějakou raketu...zeptal bych přímo v účtárně jestli to není jen záloha na slevu na dani.