Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám dobrého právníka ze Zlína - majetkové vypořádání po rozvodu

Zdravím
Mám takový problém našel jsem si advokáta normálně honorovaného byl jsem s ním domluven i schůzka proběhla že mě bude v té věci zastupovat,dneska jsem mu volal že potřebuji zastoupení konkrétního dne a on mě řekl že má hodně práce a takové řeči lidově se s toho vyzul.Teď hledám rychle nějakého jiného a dobrého advokáta nevíte někdo o něm nejlepší Zlín.Tady jsem něco našel http://www.advokado.cz/zlin/rozvody-spolecne-jmeni-manzelu ale jsem na pochybách koho oslovit díky za tip.

Má právo advokátka bývalé ženy chtít toto nebo je to nějaký podraz ? díky předem za rychlou radu

Dále navrhujeme abyste si vzájemně doložily zůstatky běžných i spořivých účtů, a to ke dni rozvodu.Tyto zůstatky byste vypořádaly tak,aby každý z vás byl vlastníkem poloviny společných úspor na všech účtech.

Proč by to měl být podraz? Pokud jste neměli zúžené společné jmění manželů, měli byste se o majetek dělit půl na půl.

Pokud advokátka exmanželky píše o spořivých účtech, pokud ta citace je copy/paste z jejího návrhu, asi bych se nebál sáhnout po jakémkoliv advokátovi.

Ale hledat/vybírat ve Zlíně si ho nakonec budeš muset stejně sám. Pokud se tu někdo náhodou nepřihlásí.

Zkusím to jinak - kolik asi myslíš, že je tu obyvatel Zlína, kteří někdy potřebovali zorvodového právníka? Energii, kterou věnuješ tomuhle dotazu tady na Poradně, můžeš zkusit investovat do vyhledávání právních kanceláří, a pak je obvolat s dotazem na zastupování a cenu za služby. Tím nechci říct, že není nějaká pravděpodobnost, že by se někdo takový našel, ale stejně se nakonec budeš rozvádět ty, a jde o tvoje peníze…