Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno O2 - získání ČVOP přes infolinku *11

Chci konečně odejít od předraženého operátora O2. Je možné získat ČVOP na infolince *11 ? Je možné, že se budou nějak mlžit a snažit se odradit? A musím k tomu sdělovat nějaké své údaje? Jde o SIM kartu na kredit. Teoreticky by neměly, nic požadovat, ale co když se budou vykrucovat? Jak to udělat rázně? Už jsem rozhodnutý

Důvodem je ponechání telefonního čísla, které se musí zachovat.

Zdravím,

ano, ČVOP pro předplacené karty sdělujeme na lince *11, respektive 800 02 02 02 kterýkoliv den mezi 8. a 20. hodinou. Pro ověření jen sdělíte PUK nebo 18místné výrobní číslo SIM karty (najdete vytištěné přímo na kartě).
Jak už je zde zmíněné, je třeba, aby na čísle byl kladný kredit.

Miroslav Trčka
Guru pro Social Media, O2