Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokus o vytahnuti peněz? Prodej ojetého BOURANÉHO auta

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda po mě může kupující vyžadovat zaplacení nějakých oprav, jestliže je údajně v autě nefunkční radio a něco v autě před zahřátím dle jeho slov rachtá. Při předávání auta byli kromě mě a kupujícího další 3 lidé kteří mi jsou svědci ohledně toho že radio fungovalo a auto nevydávalo žádný podivný zvuk. Ve smlouvě jsem vypsal poškození z nehody a také jsem tam dopsal: Prodávající prohlašuje že je vozidlo nepojízdné a pro zprovoznění je zapotřebí generální opravy auta. Jde mi o to že jsem prodával auto jako bourané a vše co jsem o autě věděl jsem i kupujícímu pověděl. Dnes mi volal ohledně toho radia a zvuku které vydává auto(při prodeji bylo v pořádku). A nevím zda se tím mám nějak zabírat nebo to neřešit. Děkuju

Co vlastně ten kupec chce? Nějaké peníze za údajně porouchané rádio, aby ho na tvúj náklad mohl dát opravit?
Ti svědci napsali nějaké prohlášení při koupi?
Možná by nebylo od věci vyzvat ho, at sepíše věechny závady co objevil a co podle něj nejsou v kupní smlouvě.
A pak to nějak řešit.

Zatím nechce nic jen mi volal že je naštvaný. Ale nechci být nemile překvapený. Prohlášení od svědku nemám ale bylo to ve firmě autodopravy kde byl majitel jeho zaměstnanec a dva jeho synové kteří měli to auto zaparkovane na pozemku.

Až bude ďalej vyskakovať, tak si preventívne pozháňaj tých svedkov,. nech ti spíšu svoje svedectvo a podpíšu. A kupca postraš - len mu sucho oznám, že na neho môžeš poslať fízlov pre pokus o podvod a vydieranie. Také malé BU-BU-BU - niekedy to bohovsky zaberá.

Nepredávaj, nedaruj ojazdené šunty. Daj ich do šrotoviska alebo odovzdaj na charitu ak nemáš právne povedomie, ako sa brániť.

Ktorý pako si dnes kúpi bazárovú, použitú, ojazdenú, zodratú vec bez záruky?

Ani zadarmo !!!!!

Čakaj súdne žaloby, alebo jednu po papuli v tmavom podchode od tzv. kupcu.