Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cestovni pojištění na auto?

Zdravím, vypůjčil jsem si od rodičů auto (celkem drahé) a chystám se na letiště ve Vídni vyzvednout kamarády. Auto je klasicky pojištěné v ČR, má otázka je zda mám auto nějak pripojistit pro případ dopravní nehody. Sám se nepripojišťuji. Připojištění neřešit nebo pojistit sebe na škodu na cizím majetku?

To by snad mělo jít na havarijní pojistku. Připojištění na zvířata má především menší spoluúčast, tedy alespoň já to tak mám - havarijní pojištění tuším 10 %, minimálně však 5 tisíc, střet se zvěří spoluúčast 1000Kč, limit do 100 tisíc. Tedy měl jsem, teď mám novou pojistku a tam je to komplet všechno, detailně už jsem to nestudoval.