Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smlouva o ustájení

Dobrý den mám koně v ustájení na v lednu se dělala smlouva nebo únoru ted přesně nevím ale mam to od bydliště 30 minut cesty pro mě je to daleko z důvodu rodiny i že mam malého synka rok a 9 mesicu bohužel tím jak je to daleko tak na něj nemám tolik času navíc jsou v tom i náklady na benzín již jsme se rozhodla ho ustájit poblíž bydliště u jedné pani kam můžu dojíždět blíž i klidně na kole bohužel majitelovi ustajeni se to nelibi a vyhoruzuje tim ze se o kone nestaram a ze zavola byvale majitelce a bude se to resit a ze si kone prepise na sebe ze mi neda ani ockovaci prukaz ze neplatim ustajeni pritom to neni pravda ustajeni platim akorat ted za kveten neni zaplacene a to zaplatim ve smlouve je do 15 dne take je ve smlouve ze muse zabavit kone ale pokud bych neplatila ustajeni ve 2.mesicnich platbach nic jineho tam neni tak nevim co si o tom mam mylset co by jste udelali vy ? Budu rada za kazdou radu take pan ustajovatel chce peníze za seno a.myslim ze i slamu na zimu bohužel jsem na rodicovske dovolene a ja sotva penize mam pani chce 5000 za ustajeni s tim ze maji vlastni seno a maji to zapocitane v cene tady platim 3000 ted budu davat jemu za veterinare to mi nevadi za to.seno.a slamu chce kolem 12 000 cena i s dopravou samozřejmě

bohužel jsem na rodicovske dovolene a ja sotva penize mam

k tomu není co dodat. Nákladného koníčka mohu provozovat jenom tehdy, když na to mám. Co se týká vaší smlouvy poraďte se s právníkem. Nikdo z nás tady ji nečetl. A ještě k tomu senu: pokud jsem si všiml z tisku, bude čím dál dražší, nebo nebude vůbec.