Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem da se do nekonecna obnovovat penize?

Řekneme ze mám ušetřeno 10000000 korun dam to na dluhopisy třeba s úrokem 3℅ tudíž ročně dostanu 300000 Kč pokud každý rok, tudíž když nikdy neutratim víc tak se mi to tahle bude "donekonecna " obnovovat jen s malým rizikem který dluhopisy mají? Moc tomu nerozumím je to jen dotaz.

K tomu rušení peněz mám jednu poznámku. Poku se zruší hotové peníze tak si politici odříznou přísun úplatků. Vše bude dohledatelné. Netvrdím, že to nejde vyřešit jinak, uvedu příklad. Jedna důležitá osoba přišla do starožitností a tam hledala něco hodně drahého co by se jí hodilo do bytu. Potom odešla a druhý den přišel maník, který to bez smlouvání a prohlížení koupil. Kde si myslíte, že se předmětná starožitnost nalézá - můžete hádat.