Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prominutí zbytku trestu o ŘP

Měl bych na Vás velkou prosbu a to s tím, že mi přišlo Usnesení z obvodního soudu z důvodu zákazu řízení všech motorových vozidel na 24 měsíců.

Právní mocí tento zákaz platí od 24.4.2019 ale pokud to správně chápu tak se mi započítává do trestu doba před právní mocí kde mi byl odebrán řp a to od 26.5.2018 do 24.4.2019.

Zajímá mě kdy si tedy mohu zažádat o prominutí zbytku trestu a popřípadě jak to přesně udělat?

Předem děkuji moc za Vaší brzkou odpověď.

Plovičná lehota kedy je možné požiadať súd platí od dňa a hodiny odobratia vodičáku fízlom. Podnet, návrh môžeš podať poštou alebo na podateľňu súdu (ak sa jednalo o tr.skutok nad 1promile a spol.), prípadne na podateľňu správneho orgánu tak, aby ho prijali na podateľňu presne ku dňu lehoty, alebo po lehote, Nesmie byť doručený návrh orgánu skôr než uplynie táto lehota "slušného správania priestupcu" lebo by bol založený a.a., musel by si návrh podať znovu presne ku dňu termínu.

https://ficek.sk/ziadost-o-odpustenie-polovice-trestu-zakazu-cinnosti-993

Nejlepší je si pohlídat půlku. zažádat můžeš. ale máš to na rok fuč, to znamená že si klidně můžeš zajít sehnat a hlavně složit psychotesty(zaplatit) a odjet nějakou hodinu v autoškole(zaplatit). Bez tohodle nemá sám cenu o dřívější vrácení žádat. Základ psychotesty, s těma jít do autoškoly, tam ukázat, odjet(zaplatit) nějaký ty jízdy a autoškola zařídí zbytek...jo ještě tvůj doktor obvodní si řekne nějakou korunu za vyšetření.