Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lhůta pro vydání závazného stanoviska

Dobrý den,

v únoru letošního roku jsme podávali žádost o vydání závazného stanoviska ke změně užívání nebyt. prostoru na byt na magistrátru v Praze na odboru územního rozvoje. Do této doby nemáme vyřešeno, mezitím jsme stačili vyřešit hygienu i hasiče.

Pokud si tam zavoláme, sdělí nám arogantní pán, že řeší žádosti z ledna a neví, kdy se k tomu dostane. Tohle se nám stalo už v dubnu a nyní teď po měsíci zase v květnu.

Mají nějakou lhůtu pro zpracování (někde jsem slyšel 30 dní)? Případně jakým způsobem mohu řešit, abych se domohl ke zpracování?

Díky za rady.

Na lhůtu bych se poptal na nadřízeném úřadě. Všude jinde je to krajský úřad ale u Prahy nevím jelikož ta je i kraj. Nebo zkusit poptat nadřízené ministerstvo. Také je možnost se poptat v Benešově, kde je školící zařízení pro úředníky státní správy a samosprávy.