Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dodatečné peníze - autoservis

Dobrý den,
přítelkyně dala do značkového servisu auto na výměnu provozních kapalin, filtrů, prohlídku. Po dokončení prací auto od servisu řádně převzala (faktura, razítko a podpis autoservisu) a zaplatila.
Po 14 dnech servis volal, že jejich zaměstnanci něco popletli v papírech a že zapomněli něco doúčtovat a trvají na tom, že máme přijít rozdíl zpětně uhradit.
Mají na toto nárok? Nejde o žádnou velkou částku, cca 600 kč, ale jen z principu se nám nechce platit za něčí chybu.

To už je problém toho zaměstnance, co to popletl. Vystavili fakturu, uvedli na ní ceny, vy jste zaplatili, tím jste uzavřeli obchod.
Vzpomenout si po dvou týdnech? Ať se jdou bodnout.
Když v obchodě uvedou na regálu jednu cenu a u pokladny účtují jinou, mám nárok na tu cenu na regále. Taky nemusím doplácet, pokud se spletli, po dvou týdnech už vůbec ne.