Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zplnoletneni

Dobrý den
Zajímalo by mě, jak probíhá žádost o zplnoletneni a celý proces. A také mám nervy, jestli by mi to uznali... Nastinim trošku situaci
Cítim se na to být schopna se osamostatnit
Chci už žít svůj život
Mám kde bydlet
Mám práci
Mám i přítele, kterého bych si mohla vzít
Jsem psychicky I fyzicky zdatna
Rodiče by mi to podepsali, jenže bych měla doma strašné zle
Děkuji

Podľa toho:
Cítim se na to být schopna se osamostatnit - je len pocit, ale si NAOZAJ schopná?
Chci už žít svůj život - budeš, až budeš plnoletá podľa zákona, potom si rob, čo chceš, ale musíš opustiť mamahotel.
Mám kde bydlet - naozaj? A ako zaplatíš nájomné? Máš prácu, ktorá svojim platom pokryje náklady?
Mám práci - akú? Máš z nej dostatočný príjem?
Mám i přítele, kterého bych si mohla vzít - ty by si si mohla, ale bude chcieť i on?
Jsem psychicky I fyzicky zdatna - z toho, čo píšeš - NIE SI!
Rodiče by mi to podepsali, jenže bych měla doma strašné zle - pochybujem.