Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odoborný název pro zaměstnance odmítajícího spolupráci

Zdravím všechny,

má otázka možná nepatří zrovna do práva, nevím kde jinde ji vložit.

Jak se odborně nazývá zaměstnanec, který není dobrým týmovým hráčem, avšak nejdená se o arogantního kariéristu nebo introverta ?
Mám na mysli zaměstnance, který dosahuje kvalitních znalostí a týmová spolupráce mu přichází jako zbytečná a omezující.

Děkuji.

Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takými slovami "týmová spolupráce"?

Ptáš se obecně nebo někoho takového znáš? Případně nejsi to ty sám?
Dej sem konkrétní příklad.

IMHO v zaměstnání asi těžko někdo bude mít práci "sám si vařím, sám si peru", vždy bude přebírat od někoho jeho práci a svou práci předávat někomu jinému.