Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SŠ denní studium

Přeji pěkný den,

za jak dlouho mě vyhodí ze ŠŠ pokud se ve škole ukážu pouze 1. den v září a poté už nebudu chodit ? Zhruba... Týdny? Měsíce? Sjednal jsem si inviduální vzdělávací plán ( měl bych mít docházku pouze na odborných předmětech, zřídil jsem si IVP aby mi nenarůstala absence až tak rychle )

Proč řeším tento problém ?

Na podzim jsem dodělal maturitní nástavbové studium a momentálně jsem v přijímacím řízení k PČR..... Jenže nastává problém, kdo mi bude platit zdravotní během přijímacího řízení k PČR ...? Proto jsem šel "studovat"

S pozdravem

Jaroslav.

Škola? To snáď nie - ŠTÁT! Škola nie je zamestnávateľ! Ako študent je poistencom štátu (až do vylúčenia zo školy). A potom - buď úrad práce = poistenec štátu, alebo ak nechce úrad = samoplatca. Ak ako samoplatca nebude platiť - dostane len základné lekárske ošetrenie, inak nič. A ostatné bude platiť cash.