Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jsem v insolvenci, privydelek formou nakupem a prodejem aut

Mám povolené oddlužení. Nemám oficiální příjmy, ale abych neseděl doma, čas od času koupím, opravím a prodám auto. Ale nepíšu to na sebe, ale třeba na manželku, která mi pak, třeba jednou za rok, napíše darovací smlouvu, aby to nevypadalo podezřele. Vyzrál jsem na to? Nebo bych to mohl někde lépe podchytit. Nechtěl bych si to u správce pohnojit

jj, takhle to děláme. než jsem požádal o insolvenci, tak přítelkyně věděla, co mám za sebou a vlastně mě do toho nakopala, takže SJM máme rozdělené. Tady nikdy nevíš, jakej exekutor ti to příjde hrotit ke dveřím. Kazdopadně, já v tom celým procesu nijak oficiálně nefiguruju. Buď jen jako prostředník, protože manželka jim težko vysvětlí, co jsem tam kupoval a měnil, nebo kolik práce jsem na tom strávil a pak jako ten, co ty auta zadarmo opravuje. Takže mě zajímá, jestli by mi to u správce takhle prošlo, kdyby se někdo ptal. Máme to nastavené tak, že manželka má na mě vyživovací povinnost na zivotni minimum. To aby to nevypadalo podezřele, když si potřebuji koupit jízdenku, nebo já nevím co. Ale jinak používám její učet, kam chodí tyhle peníze. Ty normálně manželka daní a pak ofiko kupujeme auta nová. Ale nevím, jak s těma fin. darama, jestli je to dobrý nápad to do toho také matlat, aby to celé nešlo na umořování dluhu. Nebo obecně, jestli je to takhle před správcem neprůstřelný, kdyby se mě zeptal, že co celé dny dělám.