Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nepříjemné sms

Dobrý den,nevím,zda to má cenu se zde ptát na tuto otázku.Měla jsem přítele,ženatého,který zemřel.S manželkou žil a "nežil" skoro 20 let,dle jeho slov.Jejich rodinu znám,manželku též.Naše děti spolu chodili do školy.Dala jsem do našich listů,které zde vycházejí, vzpomínku,kde jsem se podepsala pouze jménem.Mám jejich čísla zablokována.Nehledě na to,že mi vyhrožoval,nějaký jejich přítel,kterého osobně neznám telefonem,už jej mám zablokovaného.Nyní po vydání mé vzpomínky,mi přišly čtyři výhružné sms.Přišly v zablokovaných sms.Další sms přišly mé dceři,se kterou se znají.Nyní mám z nich docela strach,všichni bydlí zde v našem městě,všechny neznám.Co se stane,když mě při náhodném setkání napadnou? I to bylo v jedné ze sms napsáno. Než přijede MP,jsou pryč.Myslím,zda bych neměla pro jistotu udělat zápis na státní policii? Nechci nepříjemnosti,nechci se s nikým soudit ani nikoho tahat na PK.Váš názor? Děkuji a přeji hezká den.

Předmět Autor Datum
Co si predstavujes pod pojmom zapis? Ty mozes ist podar na policiu trestne oznamenie, pripadne vypov…
fleg-sk 08.10.2019 10:58
fleg-sk
Nebyla to provokace,bylo to od začátku úplně jinak,vše jsem nevypsala,napadli mně slovně,kdy jsme se…
cucurka 08.10.2019 11:26
cucurka
Pravdpeodobne scenare su dva. Ak to nechas ich hnev casom vyprcha a prestanu vyhrazky a nic sa nesta… poslední
fleg 08.10.2019 12:51
fleg

Co si predstavujes pod pojmom zapis? Ty mozes ist podar na policiu trestne oznamenie, pripadne vypovedat, ale pokial sa chces ist len vykecat a to trestne oznamenie nepodas a nepoda ho ani policia bude to aj tak cele naprd.
Bud sa budes branit pravnou cestou alebo sa na to vyprdni.
Este otazka na zaver. Ta vzpominka bola pre urcena pre koho? Mrtvemu je to uz jedno, tak naco provokujes jeho rodinu?

Pravdpeodobne scenare su dva.
Ak to nechas ich hnev casom vyprcha a prestanu vyhrazky a nic sa nestane.
Druha moznost je, ze su to pomstychtive svine a utoky sa budu stupnovat az sa moze stat nieco zle. V tom pripade je lepsie dopredu kontaktovat policiu, nech je tam aspon to "hlasenie" o vyhrazani, ak sa nieco stane v buducnosti bude o dokaz viac. V tomto pripade by som vsak to tresne oznamenie dal dopredu, nech vedia, ze uz o nich policia vie...co ich teoreticky moze spacifikovat, ale pri retardoch kludne aj vyprovokovat.
Ktory scenar sa naplni si odhadni sama.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru