Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně neschopenky na prac. úřadu

Dobrý den mám na vás dotaz. Jsem momentálně na pracovním úřadě s tím že mi nevyplácí žádnou podporu jelikož jsem nedávno vystudoval. Již nějakou dobu jsem nemocen a před pár dny jsem měl jít na jednu z povinných schůzek na pracovní úřad což se nelíbilo doktorovi a vypsal mi dočasnou pracovní neschopnost kterou jsem oznámil a bylo mi sděleno abych ji doručil nejdéle do 8 dní. Můj dotaz je zda li je problém pokud bych si jí nechal doktorem zrušit tak že by její trvání bylo 3 dny a zda li je problém pokud bych ji na pracák donesl už zároveň i s jejím ukončením nebo to takto nelze. Děkuji

Není problém obojí donést najednou, ale muselo by to být do 8 kalendářních dnů
ode dne, kdy jste se nedostavil na ÚP.

Jestli nechcete být z ÚP sankčně vyřazen, seznamte se svými právy a povinnostmi,
jeden výtisk jste měl obdržet při registraci.