Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákaz přiblížení

Dobrý den,

moje bývalá přítelkyně je tak trošku oříšek. Po našem rozchodu přišla ke mě do zaměstnání kde udělala takový vyrvál, že jsem musel odejít. Našla si kde bydlím a seděla mi před domem aby udělala vyrvál znova. Dá se proti tomuto nějak bránit? Existuje zákaz přiblížení nebo něco podobného?

Tohle se kdysi stalo kamarádovi.Ta jeho na něho hystericky ječela a nadávala při každém setkání na ulici nebo supermarketu,nějaké domluvy a ústup nepomáhal.Až když jí řekl,že jestli hned nezmlkne,tak zavolá záchranku a ta ji odveze ve svěrací kazajce na psychiatrii,tak byl pokoj.On totiž hned poodešel stranou a dělal,že tam opravdu telefonuje.Dotyčná hned zmizela a od té doby byl prý pokoj.