Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze omezit do bytu pristup synovi manzelky?

Mam moznost omezit vstup do bytu synovi me manzelky? Tento tyden mu bude 18let...od jeho 15ti let byl umisten do "pastaku" za kradeze,agresivni chovani i vuci clenum rodiny...i pri navstevach doma v ramci vychazek z ustavu kradl a vyuzival a vydiral svou mladsi 13ti letou sestru...Museli jsme se jiz jednou odstehovat z pronajateho bytu z duvodu stiznosti najemniku bytoveho domu na jeho chovani,kradeze ve spolecnych prostorech domu apod..Ted po dovrseni 18ti let si cini narok na navstevy dle jeho uvazeni v nasem byte..Trvaly pobyt ma uvedeny u sveho otce,kd3 se vsak nezdrzoval diky svemu chovani...Je velmi casto resen PCR pro vetsinou majetkove delikty...Dekuji za odpoved

Ted po dovrseni 18ti let si cini narok na navstevy dle jeho uvazeni v nasem byte..Trvaly pobyt ma uvedeny u sveho otce,kde se vsak nezdrzoval diky svemu chovani...

Pokud u vás nemá trvalý pobyt,nemá nárok na užívání bytu ani na vynucené návštěvy.Jestli má o bytu klíče,tak mu je seberte nebo vyměňte zámek.Hlavně ho tam nesmí zvát manželka.Bydlet by mohl u svého otce,ale ten ho tam zřejmě taky nechce.Při nějakém pokusu o mlácení do dveří a násilné vniknutí volejte policii,tak už mu to snad vysvětlí.