Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam neplatičů vs. GDPR

Dobrý den, chci se zeptat, zda člověk může založit stránky, kde bude zveřejňovat jména lidí, kteří si nechají od řemeslníků udělat práci a pak jim nezaplatí. Aby řemeslníci měli přehled o takových problémových lidech a mohli se jim obloukem vyhnout. Děkuji za relevantní odpovědi

Branit se muzete normalne, u soudu. Kolikrat staci predzalobni vyzva a vetsina lidi se lekne a zaplati. Dalsi vec je nedelat nic bez zalohy, v dnesni dobe si schopny remeslnik muze vybirat zakazky. Pro zajimavost, v jakem smeru s vami kdo vydrbava?

Nemůžeš ani zveřejnit jméno zloděje, kterého chytneš třeba doma.
V naší korektní demokracii prolezlé hlavně ochranou lumpů to už tak je. Co kdyby se urazil!

Samozřejmě, jak píše Wikan, v tom tebou uváděném úmyslu vždy může jít o pohled z různých stran, to jednoznačné (naopak od zloděje, kterého chytneš za ruku) zdaleka není.

---
reakce má být na úvodní dotaz, ne na Wikana