Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gdpr - jména hráčů v žebříčku zveřejněna na webové stránce

Zdravím,

Je možné na webu zveřejnit žebříček, který bude obsahovat pouze celá jména bez dalších údajů?

Jde o pravidelné pořádání turnajů za které se sbírají body. Jde pouze o zveřejnění jména a bodu za určitě období. Každý hráč, který se jakéhokoliv turnaje účastní nahlasuje pouze své cele jméno. Zatím je žebříček pouze v papírové podobě vyvešen v místě konání turnajů.

Je možné ho zveřejnit na webu?

Díky moc za odpověď.

Je, pretoze je to rovnake ako pri tych fotografiach, ktore boli uz mnohokrat pred sudom a vzdy to dopadlo rovnako.
Myslis, ze novinari maju GDPR suhlas od kazdeho hraca, ktoreho spomenu?
Btw podstatna vec pri GDPR je to, ze sa nezakazuje zverejnit osobne udaje osoby, GDPR prinieslo defacto jedinu novinku a to pravo na zabudnutie. Takze nie je trestne zverejnit akykolvek osobny udaj, co vsak je v zakone nove je to, ze ak sa dotycny citi dotknuty a poziada o vymazanie musis mu vyhoviet.
Inymi slovami ak nejaky hrac poziada o vymazanie z tabuliek mal by si mu vyhoviet, ale...
A tu sa vraciam na zaciatok k tym fotkam...fotky z turnajov, vysledky a pod maju faktograficky charakter a jedna sa o reportazny material a o tomto sud rozhodol uz mnohokrat....takyto material mozes zverejnovat aj bez suhlasu dotknutych osob a mozes ho nechat zverejneny aj napriek ich nesuhlasu, pretoze pravo na zabudnutie je v tomto pripade podriadene inemu pravu.