Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napsání stížnosti na rozsudek

Dobrý den, chci se zeptat co musi obsahovat všechno potřebné pro napsání stížnosti na rozsudek který jsem obdržel. Jedna se o trestní rozhodnutí. Existuje nějaký vzor? Hledal jsem všude možně na internetu ale nic jsem nenašel.

Ještě malá otázka. Mam zde napsanou větu:.
Proti tomuto usneseni lze podat stiznost do tri dnu ode dne jeho oznámení ke krajskemu soudu v plzni prostřednictvím zdejšího soudu.

Otazkou je usneseni mi poslal okresni soud takže kam to mam poslat? Na okresni nebo krajský? Napisou to tak ze tomu nerozumím...