Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Uznání dluhu

Zdravím, musí být v uznání dluhu na nájmu uvedeno kam peníze posílat a jakých způsobem uznaný dluh splácet? Co dělat když to tam není? Žádný číslo účtu, žádná dohoda že peníze se budou splácet osobně kdy věřitel podepíše že peníze převzal..prostě nic takovýho..jen částka a případný úroky
Lock, ban. Tazatel může táhnout tam, kde se mu bude líbit. (karel)

Dokáže mi tu někdo říct podle čeho mám postupovat jakým způsobem peníze platit když v uznání dluhu je napsano pouze po pravidelných či nepravidelných splátkách? Než mi začnete prosím radit tak si přečtete že nájemní smlouva a uznání dluhu není to samé a uznání dluhu je samostatná smlouva která se řídí podle toho co je napsáno pouze v uznání dluhu, ne v nájemní smlouvě.

Ty vole slovák mě tu bude poučovat, hlavně mě nezapomeň poslat odkaz na slovenský zákoník retarde...o žádnej dluh nejde...vy slováci jste strašný ovečky...nepiš sem nemám zájem číst ty vaše skomoleniny

Pobavil si. Vtáka poznať po perí, človeka po reči a debila podľa príspevku. "...o žádnej dluh nejde..."? V otázke si napísal: " ...a jakých způsobem uznaný dluh splácet?...". Teda o dlh nejde? A čerešnička je spojenie "...jakých způsobem...", to dokáže napísať len retard bez ohľadu na to či je slovák, čech, nemec...no, povedzme, že tomu nemcovi by som to až tak za zlé nemal.

Prej vtáka :D no ty musíš mít určitě vtáka ale já mám ptáka :D ... ty si napsal že jde o můj dluh...nic takového že to je můj dluh jsem nikde neuvedl..jen jsem uvedl jak dluh splácet..takže slováčku nemůžeš odůvodnit že jsem dluh označil za svůj..a ano napsal jsem jakých místo jakým překlep, alespoň nečeho se můžeš chytit když né ptáka ale vtáka :-D jsi komediat pokračuj :-D no šup šup :-D

Smluvní pokuta může být formulována jako povinnost zaplatit určitou konkrétní jednorázovou částku, nebo jako povinnost zaplatit určitou sankci za každý den prodlení (stanovenou například jako určité procento z dlužné částky).

Nikomu nic neplať. Takové uznání dluhu je neplatné. Řekni věřiteli, že ti to poradilo 7 z 10 lidí na poradně, tak je to na beton a nic nedostane, protože si tam zapomněl napsat ,kdy přesně mu to máš zaplatit,.v jaké částce, v kolika splátkách, kam a co bys měl naspat do poznámky k platbě. Argumentovat taky může tím, že si sotva dostudoval základní školu, takže tě využil k podepsání něčeho, čemu vůbec nerozumíš a vlastně si nevěděl, co podepisuješ. Na to se taky musí brát ohled.
A že jestli tě neposlechne, tak na něj vyskočíš jako čertík z krabičky.

Tahle stránka stojí za takový hovno že nějakej ban sem mě vůbec ale vůbec vadit nebude. Tohle není poradna ale trolování uživatelů kteří se ptají. Horší stránku jsem neviděl. Ano raději vložím svůj dotaz do poradny za poplatek kde mě odpoví přímo na co se ptám a odůvodní to podle čeho argumentují. A tady? Tady jste jen kašpaři co se snaží někoho poučovat co je a není správně. Jste mentálové hoši opravdu mentálové