Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platnost objednávky

Nemocný, trvale ležící na lůžku v LDN potřeboval na wifi kvůli internetbankingu.
Objednal jsem mu z CZc jakýsi tablet. Doprava to nedoručila. Na LDN byl nápis Zákaz návštěv, šofér napsal Odmítnuto převzetí, ačkoli jsem nemocnému 2 hodiny před doručením volal, ať se domluví se sestrama, aby o tom věděly.

Bude někdo popotahován kvůli nákladům na dopravu?

Posledních několik dnů mi chodí na email, který jsem napsal do objednávky takový divný mail. Odesílatel je info@RajishaDeshmukh.fun a chce po mě 45 Kč.
Časově se to shoduje, ale zaráží mě, že v mailu není uvedeno ani czc ani ppl.

Text je: Sledujte svoji zásilku: CZ6728632-86

STAV:
ZPRACOVÁNÍ - CENTRUM ČESKÁ REPUBLIKA

45 Kč - poplatek za dopravu nezaplacen.
K DORUČENÍ DOJDE PO OBDRŽENÍ PLATBY
ZAPLAŤTE POPLATEK ZA DOPRAVU
Nabídka končí zítra!

Seznam mi to hází do spamu.

Přišlo vám taky něco od tohoto odesílatele?

Na 99,5% spam.Nejlepší je to Nabídka končí zítra!
A nějaký úřad nebo firmu CENTRUM ČESKÁ REPUBLIKA taky neznám.
Je tam u sledování nějaký odkaz?A zaplatit se má jak a kam?Jestli nečekáš něco z ciziny,tak to klidně smaž,CZC to určitě není a za 45 Kč ani nikdo dopravu v ČR mít nebude.
Doprava se platí vždy společně se zbožím předem nebo při vyzvednutí,nikdy zvlášť.
Složku Spam na svém Seznamu nesleduji,pokud nečekám nějaký potvrzovací mail,který tam někdy spadne.