Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vlastní byt je nutné platit nájemné?

Pokud člověk byt vlastní (je mi 15 let a jednou bych měl zdědit byt po otci, ten byt asi budu "vlastnit" když ho zdedim, ale budu muset platit nájemné, nebo jen energie, vodu, plyn nějaké poplatky, a asi daň (krádež) z nemovitosti? Nájemné platit nebudu když budu byt vlastnit?

Nečetl jsem to všechno nijak důkladně, ale těm, co letos koupili nemovitost a zaplatili daň z převodu, by jim vrátil stát zpět. Ale tihle už by si do budoucna nemohli odepisovat úroky z hypotéky z daní.
Když jsi to koupil v roce 2017, tak samozřejmě nevrátí, ale budeš moct dále odepisovat úroky.

Informace bez záruky, kdo chce, dohledá si to na netu sám.