Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poistenie auta zrazka so zverou

Caute, konci mi PZP u komunalnej poistovne kde platim 82 eur rocne avsak neda sa pripojistit zrazka so zverou takze zvazujem do akej poistovne ist. Alianz mi ponkol za 10 eorcne fiat punto grande 122 eur kde bude aj zrazka so zverou. Cital som na ne ale zle recenzie tak viete mi prosim poradit nieco lepsie? DAKUJEM

Allianz je síce drahší, ale keď budeš potrebovať plnenie zistíš prečo.
Pri ludoch poistenych v inštitúciách začínajúcich na K volám políciu vždy, aj keď ide len o poškriabané auto na parkovisku. Doporuči ti to na 99% aj policajt, aby si sa pri týchto smejdoch v budúcnosti vyhol súdnom sporom.
PS: a to komunálna je tá lepšia čo začína na K ?