Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Foceni

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně focení.

1:
Když mě třeba doma vyfotí kamarád bez mého souhlasu jen tak třeba si toho ani nevšimnu, že me fotil a fotku uveřejní například na Facebooku nebo ju pošle někomu třetímu e-mailem.
Může to? Je nebo není to trestné.

2:
Kamarádka které je 45 let mi pošle nahou fotku a chci se zeptat když ju uveřejním na Facebooku nebo ju zašlu kamarádovi e-mailem je to trestné.
Když mi ju sama poslala?

Jak to je? Moc Vám děkuji.

Děkuji za Vaši odpověď

Kamarádka které je 45 let mi pošle nahou fotku a chci se zeptat když ju uveřejním na Facebooku nebo ju zašlu kamarádovi e-mailem je to trestné.
Když mi ju sama poslala?

Zkus si představit, že je to naopak. Ty pošleš svou nahou fotku kamarádce a ona ji zveřejní nebo pošle dál. Bude to pro tebe v pořádku?

P. S. Ty máš v 12 letech 45 letou kamaradku, která ti posílá nahé fotky?