Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledání v katastrální mapě

Dobrý den, poradil by mi někdo, jak můžu nastavit filtr v katastru, když chci třeba vypsat všechny pozemky ve velikosti od 800 do 950 m2 v jedné obci? Teda jestli to lze. Děkuji moc

placený přístup nemám

Moc se mi nezdá, že to bude možné pro normální náhled a i pro placený přístup se mi to nezdá, že by to šlo. Zkus se zeptat nějakého geometra nebo nejlépe přímo na katastru. I pokud by to šlo tak jak to požaduješ dostaneš v tom louky, lesy, vodní plochy, ostatní plochy, stavební parcely, zastavěné plochy atd.

Děkuji moc za odpovědi. Ještě bych měl jeden dotaz. Když chci kupit "trvalý travní porost", kde zjistím, jestli lze převést na stavební pozemek? Předpokládám, že toto mi odpoví pouze na katastrálním úřadě?
Jinak v poznámkách jsem našel tyto informace:
Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
Mapový list: KMD
Určení výměry: Graficky nebo v digitalizované mapě
Způsob využití: mez, stráň
Druh pozemku: trvalý travní porost

BPEJ:

https://bpej.vumop.cz/87201

Nevím co je napsáno v odkazech od karla, ale vše si musíš ověřit na místním obecním či městském úřadě dle stávajícího územního plánu a i to není úplně jisté. Obec může připravovat nový územní plán či jeho změnu. Další věcí je přítomnost dostatečné kapacity sítí (voda, kanalizace, elektřina, plyn, přístup pozemku po veřejné komunikaci). Dále je možné, že pod pozemkem je nějaké ložisko nerostu, který se může v budoucnu těžit buď pod pozemkem nebo v jeho okolí. Také pozemek u budoucí cesty z kamenolomu není žádné terno. Těch neznámých a možných problémů je hodně.