Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup přes eshop slepicar.cz

Dobrý den,

objednal jsem si přes eshop slepicar.cz nějaké slepice a krmivo, částka i s dopravou je 1282 Kč. Přišel mi email s rekapitulací objednávky s touto výzvou:
Prosíme o uhrazení objednávky bankovním převodem, ihned dle platebních údajů uvedených níže. Upozorňujeme, že zboží expedujeme až po připsání platby na účet.

Nyní to je již 3 tí týden co jsem objednávku zaplatil a stále nic. Když jsem se jich zeptal kdy dorazí řekli mi někdy v první polovině května, napsal jsem jim tedy že chci objednávku zrušit (před 6ti dny) Nyní na email nemám stále odpověď. Telefon mi nezvedají. Co mohu dělat? Dopustili se porušení nějakého zákona? Děkuji.

To k vám nejezdí nějaká "pojízdná prodejna slepic"? K nám určitě několikrát za rok, dopředu je to vybubnováno obecním rozhlasem, slepicchtivý lid si s kárami a přepravkami na příslušné místo přijedou vybrat. Prostě vidět, co kupuji.