Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trvalé bydliště

Zdravím,
známá se dostala do tíživé situace z důvodu docházky dcery do školy. Prosí nás, jestli by ona a její dcera mohly mít trvale bydliště na naší adrese.
Vůbec tomu nerozumím, jde mi o to, jestli z toho pro nás nevyplyvaji nějake důsledky (např návštěva exekutora když to preženu).
Dik moc za odpověď!

K projednání o vyškrtnutí věci ze soupisu nenařizuje exekutor jednání, nýbrž rozhoduje pouze na základě předložených písemných důkazů. Je tak nezbytné, aby navrhovatel již v samotném návrhu o vyškrtnutí věci ze soupisu, předložil všechny listiny, které náležitě prokážou, že byla sepsána věc, která nepřipouští exekuci.

To čo je za kravinu??? To mám ako brať tak že si ako debil budem musieť ku každej jednej veci odkladať doklad o kúpe aby som sa proti tomu mohol brániť??? ...Toto mohol vymyslieť len debil