Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K čemu a v jakém případě slouží tato písemná nařízení?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Někde stačí, když parťák přijde a řekne "chlapi, přijďte v sobotu a v neděli, jinak jsme v prdeli" a…
jirka44 04.07.2020 08:21
jirka44
Jde o práci ve větších skladech na území ČR většinou firmy/společnosti který jsou celosvětový a mají… poslední
František 04.07.2020 19:49
František

Někde stačí, když parťák přijde a řekne "chlapi, přijďte v sobotu a v neděli, jinak jsme v prdeli" a chlapi přijdou, protože se jim to vyplatí. A někde holt musí být na všechno papír. Všechno je to jenom o lidech. Smím se zeptat co vám tak strašně vadí na tom udělat pár hodin navíc?

Jde o práci ve větších skladech na území ČR většinou firmy/společnosti který jsou celosvětový a mají cizí vlastníky. V takových firmách se ke člověku chovají jinak. Ve firmách o kterých mluvím se dějou věci které jsou těžce mimo zákon, proto taky zaměstnávají raději agentůrní zaměstnance, protože se tím zříkávají plno odpovědnosti. Otázka proč pracovat pod agenturou, nohold někdo je v takové situaci že musí. A otázka proč pracovat v takových firmách jako kmenový zaměstananec, když se kouknete na mapu tak ČR je osazená několika průmyslovými parky s takovými firmami.

V takových firmách co jsem já zažil a není jich málo, se účetní snaží prostě zaměstnance ojebávat. Proto se čím dál tím viíce snaži o agentůrní zaměstnance už né čechy, ale ze zahraničí, protože češi si začali už i pod agenturou otevírat pusu na nezákonný praktiky ve firmách. Není větší firma která by neměla ve firmě agentůru která jim dodává zaměstance. Bavím se spíše o větších městech, jako je Plzen, Praha, Brno atd. Ale i těch menších např. Mladá Boleslav atd.

Jelikož jsem řidič VZV tak moje profese je ve směs v těchto firmách. Já si jen zjištuji moje práva, nechci nic ojebat. Jen chci vědět co můžu a nemůžu, a když se mě snaží podělat, jak můžu podělat já je. Tot vše.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru