Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení kreditů

Dobrý den.

Měl bych dotaz ohledně mé nynější zkušenosti.

Měl jsem na webu hyperslevy.cz několik stovek kreditů.
Jelikož to co jsem chtěl rychle zmizelo a posléze tam už nic nebylo, tak tam zůstali dlouho.

Problém nastal až teď. Hyperslevy přešli na web
Bigzoom.cz bez oznámení (alespon e-mail). Bylo mi tvrzeno, že žádný kredit tam nebyl. Až po dodání účtu ho našli. ( 2tydny)

Jelikož jejich komunikace a nabídka webu stojí za nic, chtěl jsem vyplatit kredit zpět.

Po měsíci snažení jsem dostal roční kupon s kredity z minulého webu.

Rozhodně nejsem spokojen. Dá se s tím něco dělat?

Nejsou to virtuální bodíky.

Pokud si nahrajete kredity na jakoukoliv stránku se službami. Tak tyto kredity nemají žádnou cenu?

Nevyužil jsem jejich služby. Oni neoznámili přechod na nový projekt a jen lhali. Mám i e-mail komunikaci. Lež za lži. A u takového poskytovatele mám něco koupit?

A cetl sis podminky, nez jsi tam penize poslal? Bylo tam popsano neco o vyplaceni penez v pripade nespokojenosti s nabidkou? Tim bych zacal. Otazky o nahrani kreditu a jejich nasledne cene nejsou bez toho na miste. To plati obecne, lidi nectou co podepisuji / za co plati a pak fnukaji o neferovosti..

Ta stránka je zrušena bez předešleho upozornění.
Podmínky asi těžko dohledam.

Poslal jsem tam peníze, protože jsem chtěl určitou věc.

Takže ne nečetl jsem podmínky.

Avšak je normální zrušit web, který každý už ignoruje a přejít na nový design a název, ok.

Avšak bez e-mailu pro uživatele. Lhaní o neexistujicich kreditech. S tím, že jsem souhlasil s verzi kuponu. Což je lež, kterou nemají ústne ani písemně.

Necetls podminky. To je prave ten problem. Treba v nich bylo neco o tom, te ti muzou za kredit bez predchoziho upozorneni dat voucher. Taky tam mohlo byt, ze ti poslou misto voucheru treba vycpanou sovu. A urcite tam nebylo nic o tom, ze budou ten web provozovat vecne. Proste sis koupil neco, o cem sis neprecetl, co to vlastne je, a ted se rozcilujes.

Máš několik možností, od "smíření se s tím" po žalobu (seženeš-li nějakou důkazní munici).
Nebo kontaktuj Klímu, třeba z toho udělá PŘÍPAD. A následně to napiš firmě, třeba budou povolnější.

Já bych se na to vykašlal. Ale snadno se mi to píše, protože bych NIKDY do nějakého kreditního systému nelezl, takže jen teoretizuji.