Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pracovní smlouva

Dobrý den firma mě po roce dala smlouvu na Dobu neurčitou přesto že mě práce bez kámoše nebaví . Stejně jako vstávat ve 4 ráno. Mistrová to nechce slyšet . Děkuji
Běžte se léčit. Tohle se tady nevyřeší. (karel)

Tazatelko. Z toho co a jak tu píšeš soudím, že bys tu pracovní smlouvu měla podepsat a být ráda, že ti nějakou práci vůbec někdo nabízí.
Práce není proto, aby bavila, ale abys měla nějaké prachy na placení složenek.
Svého času jsem rok musel vstávat, abych chytil první ranní metro. A taky jsem to přežil.

Město mě nabízí i byt abych se mohla rozvádět . Mě zajímá zda mám posílat kámoše aby ráno v 6 četl mistrove že nejraději pracuji sním jinak že mě tak práce nebavý. Dělám v Mlekárně . Vyučená Kuchař čišník . Děkuii moc.