Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vystehovani hlucnych podnajeniku

Dobrý den chci se zeptat ja jsem vlastnik v dome mame 16 vlastniku jsme tedy svj.Jeden vlastnik nad nami pronajal byt podnajemnikum – ti jsou extremne hlucni a po nekolika urgencich se chovaji stejne zahajili jsme tedy prestupkove na meste a i policie 2× urugovala majitele aby se ztisili (kazdy den se vsim mlati a dupe jim dite ktere nechaji cele dny behat) uz to trva rok prestupkove rizeni ma byt za mesic a policie rekla ze jeste budou delat hluk tak vlastnikovi naridi vystehovani.I vlas­tnik a i podnajemci priznali na policii ze vedi ze delaji hluk.

Ted se predseda SVJ ( pritel toho vlastnika) rozhodl ze svola mimoradnou schuzi na reseni (nevim ceho). ale ja uz to mam rozjednane s policii a s prestupkovym – otazka zni musim jit na tu schuzi kdyz se to uz resi protoze bude prestupkove ? nevim co chteji resit najednou kdyz to nikoho nezajimalo doted muzu se ohradit s tim ze na schuzi neprijdu ze uz to mame v reseni my s panem majitelem a podnajemniky na prestupkovem?

ok dekuji a take jsem slysel nazor ze policie nemuze i po priznani ze delaji hluk a nevi co s nimi ze kdyz s tim nic neudela (neudelal rok) tak ze policie nemuze vlastnikovi prikazat vystehovani (to by mi tedy ale policie lhala ze ?)

Můžou tam dostat pokutu a pokud se to ani potom nezlepší, tak můžou dostat výpověď, pokud se k tomu majitel odhodlá.
Samotné přiznání, že dělají hluk ale samo o sobě nic neřeší. Že dělají větší hluk než ostatní, ještě neznamená, že je ten hluk nadměrný.

:-?
To snáď nemyslíš vážne.
Aj u nás máme túto sériu - policajtov tam hrajú druhotriedni herci, herci z nejakých malých divadiel, študenti herectva, obyvateľstvo - obyčajný komparz + pár civilistov, ktorí si chcú privyrobiť. Uniformy síce majú podobné policajným, vozidlá, ktoré používajú síce vyzerajú ako policajné, ale niektoré znaky im tam chýbajú (to im PZ SR nepovolil), dokonca i farebné značenie je len podobné (nápis POLÍCIA je napísaný zelene - v skutočnosti je čierny, na kapote nie je znak PZ SR - porovnaj originál https://police27.estranky.sk/img/mid/269/audi-s4.jpg
a seriálové
https://images.tv-archiv.sk/667/8f2346f576019a07dd167fbf49e314c1.jpg

Inými slovami - nesmú tam ma oficiálne znaky - teda štátny znak a štátne označenie rezortu).

Karle tak jsem si to přečetl a dotyčný občan měl položit otázku jinak. Kolikrát byla televize Prima pokutována za nepřipoutání řidiče a spolujezdců ve vozidlech při natáčení a kolik peněz bylo na pokutách vybráno, pokud se natáčelo v normálním provozu.

To jsem si taky hned říkal.Ale buď se to Primě vyplatí i s placením pokut nebo to bude i tím, že policajti moc svých kolegů na kontrolu nezastavují.Zvlášť když jsou v uniformách a taky je ostatní asi už znají, protože mají určitě vymezenou jen nějakou oblast v Praze, kde to mohou točit.Protože kdyby je stavěli a kontrolovali, tak musí kromě pokuty dostat i 3 body.Což se zřejmě neděje.