Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Vzor žádosti k soudu

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o vzor jak mám napsat žádost k soudu ohledně mé maminky.
Maminka je ležák a nedovede se již ani podepsat a tak nepřevezme dopis ani důchod proto se chci zeptat jak mohu sepsat
dopis k soudu, abych mohl za ní to podepisovat.
Tak zvaně rozhodoval za ní v právních věcech, ale nechci jí zbavit své právnosti.

Děkuji za Vaši odpověď,

Dobrý den chtela bych podat k soud namitku proti rozhodnuti čssz mela jsem 3 stupen ID byl my snizen na 2 stupen ID namitka bez uspechu

Tak námitku podejte. Nebo pokud máte nějaký dotaz, založte si nové vlákno. (host)