Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz k úřadu práce

Dobrý den chci se zeptat co mám dělat když jsem ukončil zkušební dobu dne 20.8 ale jestě nemám podepsaný papír o ukončení. Musím i tak mít papír sebou abych se mohl prozatím zapsat na úřad práce mezitím co hledám jiné zaměstnání? Bylo mi řečeno že to bude hotové až koncem měsíce. Kdy budou zpracované mzdy což mi přijde divné.

§ 313

(1) Při skončení pracovního poměru,
dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci potvrzení o zaměstnání a uvést v něm

a) údaje o zaměstnání, zda se jednalo o pracovní poměr, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti a o době jejich trvání,

b) druh konaných prací,

c) dosaženou kvalifikaci,

d) odpracovanou dobu a další skutečnosti rozhodné pro dosažení nejvýše přípustné expoziční doby,

e) zda ze zaměstnancovy mzdy jsou prováděny srážky, v čí prospěch, jak vysoká je pohledávka, pro kterou mají být srážky dále prováděny, jaká je výše dosud provedených srážek a jaké je pořadí pohledávky,

f) údaje o započitatelné době zaměstnání v I. a II. pracovní kategorii za dobu před 1. lednem 1993 pro účely důchodového pojištění.