Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukončení VŠ - počítá se 3+1?

Dobrý den, dal jsem si přihlášku na vš denní studium a byl jsem upsěšně zapsán, ale zjistil jsem že to neni pro mě. Dle zákona mám nárok na 3+1 rok. Když dám dopis "Oznámení o zanechání studia", budud mít pořád 3+1 rok?

...ještě mám jednu otázku. Společně s denním studiem mám ještě dálkové. Takže by se to normálně nijak krátit navíc nemělo pokud vím? Na té dálkové se mi bude pořád počítat 3+1?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Počítá se jakékoliv VŠ studium ukončené jinak než jeho absolvováním. A počítá se každý den, s tím že… poslední
ml1 07.09.2020 14:39
ml1

Počítá se jakékoliv VŠ studium ukončené jinak než jeho absolvováním. A počítá se každý den, s tím že se platí za každý započatý semestr (i kdyby přesahoval jedním dnem tu bezplatnou dobu - ovšem v takových případech to obvykle děkan promíjí).

Dokud obě studia probíhají, je to v pořádku (na oba je 3+1), ale zanecháním jednoho se může stát, že se nevejdete do té lhůty, protože to bude 3+1-(dny toho zanechaného studia). Proto jsem obdivoval lidi, co studovali dvě vejšky nejadnou, protože prakticky neměli jinou možnost, než alespoň jednu ukončit v termínu (vzdání se by znamenalo nutnost na té druhé platit).

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru