Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domov mládeže pro studenty

Dobrý den, jsem na internátu v Praze, protože do SŠ nemohu denně dojíždět. Teď se naskytl problém ohledně koronaviru a internát bude možná uzavřen. Mohu se zeptat, jestli je možnost nějaké kompenzace nebo podpora v případě hledání náhradního ubytování? Děkuji

Jakou kompenzaci nebo podporu máte na mysli?

Za ubytování byste podle mne měl hradit jen to, co „odbydlíte“. Odhlásíte-li se z internátu
a najdete-li si jiné ubytování, měl byste hradit jen to náhradní ubytování.

Tak mne napadá: Nebude internát uzavřen zároveň se zavedením distančního studia?
Pak byste nepotřeboval náhradní ubytování, studovat byste mohl z domova.