Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na účtence je vyšší částka přijaté částky

Má nějaké vysvětlení, že na účtence z jednoho supermarketu je při platbě hotovosti jiná částka "Přijato" a "Vráceno"?
Například: Stálo to 100 Kč. Platil jsem 500 Kč. Vrátila 400 Kč. Na účtence je "Přijato 1000Kč", Vráceno 600Kč?

Měl jsem nápad, že by tím nějak si mohly "pokladní přilepšit", ale to je přece nesmysl, protože Rozdíl částek je stejný a nemá to žádný efekt.

Například: Stálo to 100 Kč. Platil jsem 500 Kč. Vrátila 400 Kč. Na účtence je "Přijato 1000Kč", Vráceno 600Kč?
Rozdíl částek je stejný a nemá to žádný efekt.

Tak to jsi dal špatný příklad, spočítej si to znova.Při ceně 100 Kč musí být vráceno 900 Kč a ne 600.Ale kasa to určitě spočítala správně.