Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zastavenie policajtmi porusenie karanteny

Caute jak je teraz ten zakaz vychadzania tak pochopil som spravne ze vo vynimke je ze sa moze ist do volnej prirody v ramci okresu takze ak ma zastavia v meste na aute 5 km od domova a poviem ze som na ceste do prirody tak mi pokutu nemozu dat?

Jestli mohl u nás Primula klidně kalit na Vyšehradě (s dalšími lidmi, nebyli jen 2 a nebyla to rodina, navíc kalírny mají mít zavřeno s výjimkou podávacího okénka), tak jsou jakékoliv zákazy prakticky k ničemu pokud ti nahoře nám nejdou vzorem. A neni to první veřejnosti odhalený případ, na jaře to byl jiný, který i přes karanténu se klidně občerstvoval v Karlínském bistru, na jména nemám paměť, ale jistě si jiní vzpomenou (a to ani nechci ani domýšlet, že toto vše je jen špičkou ledovce, většinu tohoto se nikdo nedozví).