Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká změna bude od 2021 službách pro internet? / Den na přečtení podmínek/ukončení

Přišla mi informace,
že kvůli změně legislativy se od 2021 mění podmínky pro poskytování služby připojení k internetu.
Poněkud divné vyjádření, vzhledem k tomu, že mám jen SIM na které používám data. Další věc, že ale na jejich stránkách to není teď ,ale bude to tam až 1.12.

O co by mohlo jít?

Není taky vychcané (tentokrát od banky), že prý se budou měnit podmínky od 28.10 (přišlo to např 10.10.) a že do od 23.10 budou k dispozici na jejich stránkách a do 23.10. pokud nesouhlasím mám to možnost ukončit. Tedy den

Obojí, že se člověk musí hlídat, že za x dní si má možnost přečíst nové podmínky (a v případě banky : v ten samý den smlouvu ukončit) se mi zdá nekalé. Jako kdyby spoléhali, že se člověk nenařídí do kalendáře za x dní, aby se podíval na znění podmínek?

Ne. Ne. Ne. Jen facebook, ale tam nejsem registrovaný

EDIT: už se okýnko chatu objevilo, ale hledají volného agenta. Snažím se vydržet

už jsem si myslel, že žádný volný agent nebude k dispozici,ale OMLOUVÁME SE, ALE Z DŮVODU VÝPADKU SPOJENÍ CHATOVACÍ APLIKACE BYL CHAT UKONČEN.

Tenhle způsob komunikace s touto firmou je jak štěkat do roury s volným koncem

Takže z FB!
Kontaktuj priamo banku! Každá banka má svoje webové stránky! KAŽDÁ!!! riadne zaevidovaná a registrovaná.
A na ich stránkach sú aj spôsoby priameho kontaktu s bankou - e-mail, on-line podpora, telefón, adresa!!!
To, že to posielajú cez FB - môže ísť o podvod, alebo dokonca o phishing - okradnutie prihlasovacích údajov k tvojmu legálnemu účtu v banke.

Spomínaš -

podmienky pripojenia k internetu

-
ty máš predsa SVOJE pripojenie. Banka má svoje pripojenie a ich podmienky ohľadom ICH pripojenia sa ťa predsa netýkajú.

Ale mne osobne sa to zdá, že niekto sa ťa snaží obrať o prístupové údaje. Takže opakujem:
KONTAKTUJ PRIAMO BANKU!
Pretože takéto veci banka rieši na svojich stránkach v prístupe k IB - a často 1-2 mesiace vopred! Nie 24 hodín predtým. A nikdy banka neposiela e-maily priamo, prípadne nekomunikuje cez FB!