Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dopravní přestupek

01Dobrý den,

Na začátku října jsem musel odjet na týden pryč. Po příjezdu mi kolega sdělil , že se čistila ulice takže mi může přijít pokuta ( nic před týdnem tam ohlášeno nebylo ).
A taky se ted na konci měsíce stalo.

Zastavení v úseku platnosti dopravní značky č B28 " Zákaz zastavení"

Mám nějakou šanci na odvolání a nebo mám se sklopenou hlavou zaplatit pokutu a neřešit?

Již několik soudních sporů bylo. Dokonce i někdo prohrál, páč obec měla vyvěšeno na celý rok, kdy se bude který blok čistit.
Zatím nic nepřišlo, až to dojde, jděta na služebnu, předložte věrohodný dokument, že jste byl od data do data mimo a nemohl jste reagovat na změnu doprsvního značení.
Pokorně a slušně, pak to má šanci skončit. Páč Vy to jdete řešit poprvé, ale oni to řeší mnohokrát za měsíc.