Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocenská

Už jsem 3 měsíce po nemocenské ( zlomená ruka).
Nicméně sociální úřad jen sdělil, že neví co se stalo tak dají 50% ( i po doručení všech dokumentů).

Ovšem pořád nic. Řešil tento problém někdo?

Nebyl to pracovní úraz. Přišel dopis kde bylo popsáno , že neví co se stalo a jaký byl důvod nemocenské. Nicméně tyto dokumenty se posílají elektronicky od lékaře a ze zaměstnaní pokud vím?
Takže proto chtěli dát 50% nemocenské.